Головна Наука Головна Розклад Вступнику Контакти Викладачі Співпраця

Енергетичний менеджмент (ЕНМ)


Випускники отримають теплотехнічну, електротехнічну та економічну підготовку.

Вони вивчають передові технологічні рішення у

сфері енергетики, зокрема складові інтелектуальних

енергетичних систем, підготовлені до роботи в різних галузях економіки, пов’язаних з енергетикою, можуть бути фахівцями в енергозабезпеченні, енергопостачанні та займатись енерго-маркетингом, працювати в енергогенеруючих та енергопостачальних компаніях, проводити енергетичний аудит підприємств, здійснювати аналіз енергоспоживання та розробляти енергетичні плани виробництв та фірм, на яких ці виробництва зорганізовані.


Теплоенергетика (ТП)


Випускники одержують фундаментальну наукову і практичну підготовку у сфері проектування та експлуатації систем тепло- та енергопостачання. Випускники інженери-теплоенергетики широкого профілю успішно працюють на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, в галузі чорної та кольорової металургії, в сфері машинобудування, у вугільній, хімічній, нафтогазовій галузях, теплових електростанцій, тощо.


Теплові електричні станції (ТЕС)


Випускники вивчають процес виробництва електроенергії на теплових та атомних електростанціях, принципи роботи обладнання станцій, основи вимірювання та автоматизації теплоенергетичних процесів, проектування котельних установок, парових турбін, принципи економіки, організації та управління підприємства.

Випускники працюють у тепломонтажних трестах у якості майстрів, операторів котлів та турбін; у районних енергетичних управліннях; в проектних організаціях у якості конструкторів.