Кафедра Студенту Вступнику Наука Новини Контакти
КАФЕДРА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Державний вищий навчальний заклад Міністерства освіти і науки України «Донецький національний технічний університет»,

Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки,

Кафедра електричної інженерії: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2, кабінет 2110.

Розробник: Колларов О. Ю.

UA

З моменту евакуації до міста Покровська у листопаді місяці 2014 року, кафедра електричної інженерії увібрала в себе кафедри колишнього електротехнічного факультету, серед найвідоміших це - кафедра електричних станцій і кафедра електроприводу та автоматизації промислових установок, успадкувала кафедри колишнього фізико-металургійного факультету, а саме кафедру промислової теплоенергетики й кафедру фізики, а також увібрала в себе кафедру систем програмного управління і мехатроніки, існувавшого раніше, німецького технічного факультету.

Свій шлях кафедра почала на факультеті енергетики та металургії у вересні 2015 року. У жовтні місяці того ж року, у зв'язку із реорганізацією університету, кафедра була приєднана до іншого факультету, КІТАЕР.

Основними напрямками навчальної та наукової діяльності кафедри є електромеханіка, електротехніка, електро- та теплоенергетика.

Увесь допоміжний і професорсько-викладацький склад кафедри міцно тримає курс на якісну, модерну та ефективну освіту, готує не тільки фахівців з “великої літери”, але й патріотів України.